האם משחת עיניים משחזרת קרמידים יכולה לעזור בשיקום מבנה העור הרגיש סביב העיניים?

האם משחת עיניים משחזרת קרמידים יכולה לעזור בשיקום מבנה העור הרגיש סביב העיניים?

עם העלייה בגיל, עור הפנים עובר תהליכים של אובדן גמישות והידרציה וכן פגיעה במבנה החיצוני והפנימי שלו. משחת עיניים משחזרת קרמידים כמו "משחת עיניים משחזרת קרמידים" נועדה לתקן ולשחזר במיוחד את שכבת הקרמידים שתפקידה לשמור על לכידות העור.

קרמידים הם חומרים שומניים הנמצאים בין תאי העור ומשמשים כחומר מלכיד שמחזיק את התאים יחד. עם הגיל, רמת הקרמידים יורדת ועור הפנים מאבד מחוזקו ולכידותו הפנימית. התוצאה היא התגלמות קמטוטים, קמטים ועור רפוי ומקומט. בעיה זו מתבטאת בצורה קיצונית יותר באזור העיניים שם העור הוא הכי דק ורגיש.

משחת עיניים משחזרת קרמידים מכילה ריכוז גבוה של מרכיבים הדומים מאוד במבנם לקרמידים טבעיים שנמצאים בעור. "משחת עיניים משחזרת קרמידים" למשל, עשירה בקרמידים צמחיים וחיידקיים. כאשר מורחים את המשחה על עור האזור, המרכיבים הייחודיים שלה חודרים אל בין תאי העור ומשחזרים את ה"מלכד" שנפגע ונשחק.

השפעות השימוש היא תחושת העור חלק וקומפקטי יותר למגע. כמו כן לאחר שימוש של מספר שבועות, ניתן לראות שיפור בנראות הקמטים הקטנים והקמטוטים באזור סביב העיניים. משחת עיניים משחזרת קרמידים לא תוכל להסיר קמטים עמוקים מאוד, אך תוכל להקנות מראה רענן ובריא יותר לעור.

בנוסף לקרמידים, משחת עיניים משחזרת קרמידים גם עשירה במרכיבים מזינים ומחזקים נוספים כמו:

חומצה היאלורונית - לשיקום לחות והידרציה של העור
רטינול/רטינואידים - להאצת חידוש תאי העור
נוגדי חמצון - למניעת נזקי חמצון לתאי העור

חשוב לזכור שגם אם משתמשים במשחת עיניים משחזרת קרמידים איכותית, עדיין נדרש טיפול שוטף ועקבי לאורך זמן לקבלת תוצאות מרביות. כמו כן, חשוב להשתמש גם בקרם עיניים מוכר ואיכותי בנוסף על המשחה.

לסיכום, משחת עיניים משחזרת קרמידים יכולה להוות עזר יעיל לשיקום עור האזור סביב העיניים שנפגם מהזדקנות, חשיפה לשמש וגורמים נוספים. תכשיר זה מהווה שלב חשוב בשגרת הטיפוח לעור עיניים רגיש במיוחד.

← Older Post Newer Post →