גילוי הסוד לעור רגיש ורענן: קרם פנים לעור רגיש מבית ספורל קוסמטיקה

אם את סובלת מעור רגיש, אדמומי, מגורה או נוטה לפריחות - את יודעת כמה זה יכול להיות מתסכל. קרם פנים לעור רגיש יכול להבטיח טיפול עדין וממריץ שיחזיר לך עור רענן ובריא. אך איך לוודא שהקרם לא יגרום דווקא לגירוי נוסף? אנחנו בספורל קוסמטיקה פיתחנו קרם פנים לעור רגיש ייחודי שיספק את כל מה שעורך זקוק לו.

מהי הסיבה לרגישות בעור?

עור רגיש נובע מפעילות יתר של מערכת החיסון, הגורמת לתגובות דלקתיות חריפות יותר ממצבים שגרתיים. זה יכול לקרות בשל מספר גורמים - גנטיקה, חשיפה לגורמים סביבתיים ומנגנוני הגנה לקויים של העור. התוצאה היא עור רגיש מאוד לגירויים, לחשיפה לשמש, למזג אוויר ואף לרכיבים ממוצרי טיפוח רגילים.

קרם פנים לעור רגיש - איך זה עובד?

הפורמולה הייחודית של קרם פנים לעור רגיש עוזרת להפחית את התגובה הדלקתית המוגזמת ורגישות היתר. היא מבוססת על רכיבים צמחיים עדינים ומרגיעים כגון צמח ורד הבר וקמומיל, בשילוב עם מרכיבים מודרניים כמו אלנטואין לוויסות פעילות מערכת החיסון.

מה שמבדיל קרם פנים לעור רגיש משאר הקרמים הוא השמירה על פרופיל רכיבים "נקי" והיעדר חומרים פוגעניים שעלולים לגרום לגירוי והחמרת הרגישות. זהו קרם אידאלי לעור היפר-רגיש.

איך לבחור את קרם פנים לעור רגיש בשבילך?

אף משפחת קרמי טיפוח אינה מתאימה לכל סוגי העור הרגישים. ספורל קוסמטיקה מציעה מספר גרסאות של קרם פנים לעור רגיש:

לעור רגיש ואדמומי - גרסה היפו-אלרגנית ועשירה בצמחים מרגיעים
לעור רגיש ויבש - קרם פנים לעור רגיש עשיר בלחות וחומרים ממריצים
לעור רגיש וצעיר - גרסה אנטי-אייג'ינג לטיפול ומניעת קמטוטים

בכל מקרה, קרם פנים לעור רגיש לא יכיל חומרים דוגמת פראבנים, בישום מלאכותי, צבעי מאכל וחומרים פנימריים העלולים לגרום לפריחה ואדמומיות.

6 כללים להשתמש בקרם פנים לעור רגיש ברגישות:

1. נקי את הפנים היטב מלכלוך וגורמי גירוי שונים
2. בצעי תמיד "טסט עור" עם הקרם לפני המריחה הראשונה
3. מרחי את הקרם בתנועות עדינות ללא לחץ וחיכוך
4. פעלי לפי הוראות השימוש לגבי הכמות והתדירות המומלצת
5. השלימי עם מוצרי טיפוח אחרים ייעודיים לעור רגיש
6. צאי מייד לרופא אם חלה החרפה בגירויים או בפריחה

בספורל קוסמטיקה אנו דוגלים במוצרי טיפוח איכותיים וידידותיים בלבד. קרם פנים לעור רגיש שלנו נטול צבעי מאכל, תחליפי בישום, חומרים ממקור חי וכל רכיב העלול לגרום לגירוי. הוא מבוסס על תרכובות צמחיות ואורגניות שהוכחו כבטוחות ובעלות השפעה מרגיעה ומטיבה לעור רגיש.

מוכנה לחזור ליהנות מעור רך, רגוע ומלא חיות? רכשי את קרם פנים לעור רגיש מבית ספורל קוסמטיקה ותוכלי גם לקבל הנחה בלעדית בחנות המקוונת שלנו!

← Older Post Newer Post →